کارگاه مهارتهای ارتباطی

کارگاه مهارتهای ارتباطی

تخفیف!
قیمت :

قیمت اصلی تومان990,000 بود.قیمت فعلی تومان490,000 است.

کارگاه غیر حضوری مهارت های ارتباطی

در کارگاه مهارت‌های ارتباطی شما با اساسی‌ترین مهارت‌های ارتباطی آشنا می‌شوید و مهم‎تر از آن می‌آموزید که چگونه باید این مهارت‌های ارتباطی را به صورت عملی در زندگی‌تان پیاده سازی کنید تا برای شما اثربخش و مفید باشد. بعد از این کارگاه شما قادر خواهید بود ارتباطات باکیفیت و موثرتری با دیگران از جمله شریک عاطفی، خانواده، دوستان، همکاران و پرسنل‌ خود داشته باشید.

کارگاه مهارت های ارتباطی مناسب چه کسانی است؟

اگر شما هم تا به امروز به خاطر نداشتن یا کمبود مهارت در ایجاد و حفظ ارتباط با دیگران، نتوانسته‌اید روابط و ارتباطاتی موثر و با کیفیت را تجربه کنید و به همین دلیل در ابعاد مختلف زندگی، آدم ها و فرصت‌های ارزشمندی را از دست داده‌اید، با شرکت در این کارگاه علمی و انجام تمرین‌ها می‎توانید کمک قابل توجهی به خودتان بکنید.
زیرا با یادگیری مهارتها، می‌توانید افکار و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بذارید. همچنین  می‌توانید با استفاده از پیام‌های غیرکلامی، اهداف پنهان طرف مقابل را تشخیص دهید.
با یادگیری مهارت های ارتباطی می‌توانید تاثیرگذاری بیشتری بر دیگران داشته باشید ، و با کسب این مهارت ها بیشترین منافع را در حوزه شغلی و مالی برای خودتان به ارمغان بیاورید.